PROFESJONALNA

Pielęgnacja » PROFESJONALNA

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Dzięki niespotykanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami, zabiegi gwarantują spektakularne efekty, a w związku z tym satysfakcję klienta oraz permanentny rozwój kompetencji kosmetyczki. Wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych o najwyższych dopuszczalnych stężeniach w zabiegach pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W ofercie znajdują się zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową czy chirurgicznej wersji liftingu.
 
W naszym gabinecie RC COSMETIC stosujemy bardzo lubiane przez Klientki zabiegi właśnie tej firmy, polecamy je również do użytku domowego.
Ericson Laboratoire wykorzystuje niespotykaną efektywność zawartych w kosmetykach składników aktywnych w działaniach anti-aging. Połączenie skuteczności zabiegów z zasadami multiterapii owocuje głębokim i długotrwałym efektem odmłodzenia skóry. Poszczególne zabiegi są ukierunkowane na konkretne działania, m.in.: wypłycanie zmarszczek, modelowanie owalu czy genetyczne odmładzanie.
 
Naszym Klientkom proponujemy następujace zabiegi:
Facebook